Osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe 2004/2005
- Primi inter pares

Uwaga - po kliknięciu w miniaturki obrazki otwierają się w nowych oknach,
które zamykają się po kliknięciu w otwarty obrazek.

W roku szkolnym 2004/2005 nasi uczniowie odnosili sukcesy w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.

Olimpiady i konkursy

• Jan Kucharzyk kl. II G - finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Jakub Pietrasik kl.III G - I miejsce w Konkursie Historycznym Katyń - przekazanie wiedzy i pamięci
  • Magdalena Taras kl. III C - V miejsce w Konkursie Historycznym Katyń - przekazanie wiedzy i pamięci
  • Magdalena Pawelska - "Złoty Ikar" za wiersz "Motyle znad lasów" w konkursie "Turniej Jednego Wiersza" w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej (wiersz na stronie Twórczość uczniów 2004/2005)
  • Monika Pawelska - I wyróżnienie - za wiersz "Malinowy azyl" w konkursie "Turniej Jednego Wiersza" w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej (wiersz na stronie Twórczość uczniów 2004/2005)
  • Paulina Trojanowska kl. III A - I wyróżnienie w XII Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Piłka siatkowa chłopców

Rok 2005 nasi siatkarze rozpoczęli od zdecydowanego zwycięstwa w turnieju o mistrzostwo Śródmieścia. W finale tej imprezy po trudnym meczu pokonali 2:0 zespół LO im. Zamoyskiego. W rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży po wygraniu przez naszą drużynę eliminacji dopiero mecze półfinałowe dostarczyły ogromnych emocji. W pierwszym z nich naszym przeciwnikiem był zespół LO im. Lotnictwa Polskiego, z którym w ubiegłym roku przegraliśmy w finale. Tym razem okazaliśmy się lepsi i po wielkich emocjach wygraliśmy w setach 2:1. Naszym przeciwnikiem w finale było I LO im .B. Limanowskiego, które pokonaliśmy 2:0.

Zdobyliśmy złote medale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży po raz pierwszy w historii naszej szkoły.

9. Aleksander Zaniewski, kl. I

Opiekunem i prowadzącym zespół jest prof. Stanisław Korboński.

Serdeczne podziękowania za wspaniały doping składamy naszym wiernym kibicom.

Koszykówka dziewcząt

Dziewczęta bardzo dzielnie walczyły w tegorocznych Mistrzostwach Dzielnicy. Zajęły IV miejsce, mimo że w rozgrywkach eliminacyjnych przegrały tylko jedną połowę meczu na sześć rozegranych. Cóż, nasze ,"5 minut" jeszcze przed nami.